eile sai sugulastega istutud, nüüd kiman noortega linna peale.
laps tahab kangesti kaasa ja muudkui korrutab mulle, et tema tahab ka emmega välja, ta on ju emmekas :)
Palju õnne!
postitas: Signe 08.07.05 21:26Ah et noortega linna peale? Ja et laps tahab kaasa (aga ei võta?)?
Loodetavasti pole tegemist juhtumiga, kus noor ema püüab tagant järgi ära teha seda, mis lapse tõttu tegemata jäi...(samal ajal, kui vanavanemad last hoiavad, kes aga ikka ema-isa igatseb...).
Parem jah, kui tegemist poleks sellise juhtumiga sest sellised asjad on laste suhtes ülekohtused ja koledad. Aga ilmselt vist pole.
Rehepapp, ma pole selles mõttes 'noor' ema ja enamik mu 'noori' külalisi olid ka üle 30.. et mul pole vsit lapse sünni tõttu küll midagi tegemata, kõik on enne ära tehtud :P
ja nt kolmapäevasel puhtalt täiskasvanute sünnal (kus isegi ei olnud mittealkohoolset jooki :D) käisin ma kenasti koos lapsega ära.
ja laps pidas ennast väga normaalselt üleval :)
postitas: K 08.08.05 20:09